ФЕДЕРАЦІЯ АЙКІДО ЙОШИНКАН ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про нашу Федерацію

Навчання дітей та дорослих відбувається згідно з міжнародними стандартами Айкідо. Всі тренера Федерації мають сертифікати та ліцензії міжнародного зразка.

Навчальні програми

Навчальні програми Федерації розроблені із урахуванням вікових, фізичних та психологічних можливостей сприйняття та засвоєння матеріалу учнями. Програми навчання включають в себе техніки та методики для всебічного технічного, фізичного та духовного розвитку особистості.

Заходи Федерації

Федерація регулярно протягом року організовує атестації (іспити на рівні «Кю» та «Дан»), змагання, учбові семінари, літні тренувальні збори і табори, та інші заходи.

Атестації

Екзамени на пояси потребують самовіддачі, терпіння та важкої праці на тренуваннях. Це важливі етапи на шляху до досконалості та розвитку у бойових мистецтвах. Шлях до чорного поясу зможуть впевнено пройти всі учні нашої Федерації.

Змагання

Наші змагання - це перевірка сили духу. Не вибір між сильнішим та слабшим, а кропотлива фізична, технічна та психологічна підготовка направлена на перевірку здібностей учня. Змагання організовуються та проходять за віковими категоріями та виключно в дружній атмосфері взаємоповаги між учасниками. Детальніше про наші змагання aikido.poltava.ua/student/about-competition

Тренувальні збори та літні табори

Це найкращий час для оздоровлення, пригод, розвитку та самовдосконалення. Наші щорічні виїзди на тренувальні збори в Карпати та інші неперевершені місця України і полтавщини запам'ятовуються учням на все життя.

Міжнародна співпраця

Наша організація співпрацює із різними національними та іноземними організаціями.
Федерація є офіційним представництвом міжнародної японської організації Aikido Yoshinkai Foundation (AYF)
Всі тренера Федерації мають сертифікати та ліцензії міжнародного зразка (AYF). Наша Федерація видає «Кю» та «Дан» дипломи міжнародного зразка (AYF).

Тренерський склад

Матюшенко Андрій Юрійович
Матюшенко Андрій ЮрійовичКерівник Федерації, головний тренер
4 dan AYF
Матюшенко Людмила Миколаївна
Матюшенко Людмила МиколаївнаТренер, психолог
2 dan AYF
Кліндухова Тетяна Миколаївна
Кліндухова Тетяна МиколаївнаТренер
1 dan AYF
Олійник Ренат
Олійник РенатАсистент тренера
1 dan AYF
Кліндухов Артем
Кліндухов АртемАсистент тренера
1 dan AYF