Атестації (привласнення поясів і учнівських ступенів «Кю», «Дан») - є невід'ємною частиною тренувального процесу і проводяться тільки для дійсних членів Федерації, у яких оформлені Будо паспорта і оплачені річні внески за весь період їх перебування в складі Федерації, а також здані нормативи з фізичної підготовки.

Федерація регулярно протягом року організовує атестаційні (іспити на рівні, пояса) і тренувальні семінари, змагання, літні тренувальні збори і табори.

В результаті атестації - учневі вручається диплом відповідного зразка і робиться відмітка в Будо Паспорті (членський квиток). Оголошення результатів іспиту та вручення дипломів - проводиться не раніше 7 днів з моменту участі в атестаційному Семінарі. Цінність Атестації (диплома) визначається - кількістю витрачених учнем зусиль для якісного відпрацювання необхідних вимог, подоланий: сумнівами, страхами, невпевненістю, розчаруванням і іншими труднощами!

 

Методика навчання будується за схемою «Від простого до складного» і проводиться в кілька етапів по атестаційним програмами Федерації:

1 - й Етап: Вік 4 - 7 років, навчання проводиться по «Підготовчою Атестаційною Програмою». Мета - дисципліна, етикет, загальнофізична та спеціальна  підготовка.

2 - й Етап: Навчання проводиться за «Початковою Атестаційною Програмою» «Гошин дзюцу». Мета - формування стійких навичок самозахисту, розвиток координації та фізичної підготовки, набуття досвіду і навичок боротьби і ударної техніки.

3 - й Етап: Навчання проводиться за «Основний Атестаційної Програмі» «Айкідо». Мета - вивчення основ Айкідо, формування фундаменту технічної майстерності.

4 - й Етап: Навчання проводиться за «Дорослій Атестаційної Програмі». Мета - продовження технічного і фізичного досконалості, формування стійких навичок Айкідо.

5 - й Етап: Формування персонального Айкідо, творчий розвиток і вільне сприйняття.

На всіх етапах тренувального процесу з учнями проводиться виховна, психологічна і теоретична робота, з метою формування Культурної і Моральної Особистості.

 

Прийом заявок на участь в атестації припиняється за 7 днів, до початку заходу. Реєстрація у інструктора (передача Будо паспорта і фінансових внесків) - починається в перебігу останнього тижня перед атестацією і закінчується за добу до її початку.

У разі невдалої спроби проходження атестації - фінансові внески не повертаються і не переносяться!

Федерація видає свої сертифікати на ступеня «КЮ» і «ДАН».

Атестації, змагання, семінари, літні збори і табори - це невід'ємна частина тренувального процесу. І пропускаючи ту чи іншу заходи учень не зможе в повній мірі отримати і освоїти то що закладено в програму навчання.

Учням вже мають ступінь "КЮ" по основній програмі "Айкідо" рекомендується проходити атестацію паралельно і за програмою "Гошин дзюцу" для придбання навичок і досвіду в боротьбі і ударній техніці.