«Йосінкан Айкідо» (яп. 養神 館, назва складається з трьох ієрогліфів: Е (яп. 養) - «вирощувати або розвивати», СІН (神) - «дух», КАН (館) - «будинок». Це поєднання ієрогліфів можна перевести як «Будинок розвитку духу») - стиль айкідо (яп. 合 気 道), заснований японським майстром Годзо Сіода (1915-1994).

Айкідо йосінкан відрізняється від інших стилів айкідо наявністю простої і ефективної методики навчання. Ця методика дозволяє учневі купувати правильні рухові навички ще до початку відпрацювання специфічних прийомів айкідо, а інструкторові - виявляти помилки учня на початкових етапах. Саме методики школи Йосінкан дозволяють будь-якій людині, за умови постійних тренувань, освоїти техніку айкідо.

З технічного боку айкідо - це бойове мистецтво, яке дозволяє використовувати силу супротивника проти нього самого. Тобто фізичні дані не мають великого значення. Саме тому айкідо відмінно підходить жінкам і дітям, а клуби айкідо не встановлюють обмежень по фізичній формі.

Айкідо побудовано на природній біомеханіки людини і мінімальних, точкових впливах на ключові точки в потрібний момент і по точному вектору. Айкідо акцентується на злитті з атакою супротивника і перенаправлення енергії атакуючого (на противагу зустрічі сили силою).

Йосінкан іноді називають «жорстким» стилем Айкідо. Але це швидше відноситься до стилю і методів навчання. Насправді школа слід старому шляху традицій Дайте-Рю айкидзюцу, а її техніка найбільш ефективна в прикладному відношенні. В Айкідо йошінкан є Атемі (удари по життєвоважливі точкам).

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ ВКЛЮЧАЄ:

  • Базові та прикладні техніки айкідо
  • Техніки самозахисту
  • Відпрацювання навички правильних падінь і страховок
  • Елементи роботи з японською зброєю (боккен, танто, дзе)
  • Відпрацювання кидкових технік і утримань
  • Відпрацювання ударних технік
  • Загальна фізична підготовка
  • Психологічна підготовка

 

   

 Наші партнери

Ресторанно-готельний комплекс та Аквапарк "ГЛУХОМАНЬ"
 
 ІНТЕРАВТО-ПОЛТАВА 
Офіційний дилер Mitsubishi Motors у Полтавській області

САН-МОТОРС 
Офіційний дилер Nissan у Полтавській області

 

 

© AIKIDO YOSHINKAN NAGANO RYU POLTAVA