Всеукраїнська Федерація Айкідо Нагано рю в Полтавській області

     

 

Стрктура федерації

Hiromishi Nagano

Айкідо Йосінкан майстра Хіромічі Нагано

 

З лютого 1999 р. ми знайомі з сенсеєм Хіромічі Нагано, і протягом цих років як мінімум двічі на рік він приїжджав в Україну, і ділиться з нами своїм унікальним досвідом і майстерністю. Для багатьох з нас сенсей Нагано є Учителем, і втіленням традиції особистої передачі майстерності: «Від майстра до учня». Адже дух Айкідо, його засновника Моріхея Уешіба живе в його учнях, які провели з Майстром частину свого життя, і вклали частинку своєї душі в розвиток Айкідо. Сенсей Хіромічі Нагано отримав таємні знання Айкідо від свого вчителя Годзо Шіода - особистого учня засновника Айкідо - Моріхея Уешіба. Який говорив, що недостатньо тільки побачити і копіювати техніки вчителя. Для глибокого і повного розуміння необхідна так звана усна передача знання - Куден, якій учитель ділиться тільки з особливо довіреними учнями. Куден охоплює найширший діапазон знань - від особливостей застосування тієї чи іншої техніки, до принципів і основ мистецтва Шляхи, які формують цілісну особистість послідовника.

 

Айкідо Нагано Рю

 

Наша Федерація - це некомерційна громадська організація, створена в Україні, учнями сенсея Хіромічі Нагано в 2010 році, з метою розвитку та передачі досвіду майстра Нагано - особисто, і через його учнів, що практикують Айкідо.
«Айкідо Йосінкан» - це стиль Айкідо, який створенив Годзо Шіода,
«Нагано Рю» - це школа майстра Нагано.
Школа Нагано сенсея - це система певних правил, способів, прийомів вивчення Айкідо, яка використовує форму підготовки, об'єднану навколо особистості вчителя, його життєвого досвіду, з використанням оригінальних методик навчання. Президентом Федерації з моменту її заснування, був майстер Хіромічі Нагано, після того як майстер Хіромічі Нагано покинув цей світ, керівництво Федерацією здійснює - Красовський Аркадій Миколайович (5 dan AYF).

Федерація співпрацює з іншими організаціями, її представники регулярно проходять навчання під керівництвом різних майстрів Айкідо: Цутому Чіда (8 дан), Джо Тамбо (8 дан), Масахіко Норікі (7 дан), Масаюки Амано (7 дан), Такашима Сабуро (7 дан ), та інших. Визнає різні школи Айкідо і використовує їх досвід в своєму розвитку. Назва Федерації, її логотип, і назви всім клубам (додзьо) - присвоїв майстер Хіромічі Нагано. Атестаційна програма Федерації, на учнівські ступені «КЮ» - унікальна, розроблена інструкторами Федерації, під керівництвом сенсея Аркадія Красовського, на підставі традиційної програми Айкідо Йосінкан, особистого досвіду інструкторів, і з урахуванням сучасних умов життя. Атестаційна програма на майстерні ступеня «ДАН» - розроблена особисто майстром Хіромічі Нагано, на основі стандартної програми Фонду Йосінкан Айкідо.

Сайт Всеукраїнської Федерації Айкідо Нагано рю - aikidojo.in.ua

 
Керівництво Федерацією Айкідо Нагано рю в Полтавській області здійснює — Матюшенко Андрій Юрійович (3 dan AYF).

У всіх клубах федерації використовується загальна програма атестації та методики навчання і викладання.

Наша організація - перша і єдина в Полтаві і області офіційно зареєстрована в Японії в міжнародному Фонді Айкдо Йосінкан (Aikido Yoshinkai Foundation ). І є єдиним офіційним представником міжнародної організації Aikido Yoshinkai Foundation в Полтаві і області на даний період часу https://www.yoshinkan.net/shibuE/shibuE.html.

   

Сертифікат про реєстрацію в міжнародноій організації Aikido Yoshinkai Foundation

 

Учні нашої організації регулярно проходять атестацію і беруть участь в змаганнях, семінарах, літніх тренувальних зборах і таборах для підвищення своїх технічних навичок, фізичних і психологічних здібностей.

Програма навчання в нашій організації розроблена з урахуванням багатьох факторів і реалій повсякденного життя, а також з урахуванням фізичних і психологічних здібностей дітей різного віку і дорослих.

Методика навчання у Федерації Айкідо Нагано рю

Методика навчання будується за схемою «Від простого до складного» і проводиться в кілька етапів по атестаційним програмами Федерації:

1 - й Етап: Вік 4 - 6 років, навчання проводиться за «Підготовчою Атестаційною Програмою». Мета - Дисципліна, етикет, Загальнофізична та спеціальна підготовки.

2 - й Етап: Навчання проводиться за «Початковою Атестаційною Програмою» «Госшін дзюцу». Мета - Формування стійких навичок самозахисту, розвиток навичок координації та фізичної підготовки, набуття досвіду і навичок боротьби і ударної техніки.

3 - й Етап: Навчання проводиться за «Основній Атестаційній Програмі» «Айкідо». Мета - вивчення основ Айкідо, формування фундаменту технічної майстерності.

4 - й Етап: Навчання проводиться за «Дорослою Атестаційною Програмою». Мета - Продовження технічного і фізичного досконалості, формування стійких навичок Айкідо.

5 - й Етап: Формування персонального Айкідо, творчий розвиток і вільне сприйняття.

На всіх етапах тренувального процесу з учнями проводиться виховна, психологічна і теоретична робота, з метою формування Культурної і Моральної Особистості.

 

   

 Наші партнери

 
 ІНТЕРАВТО-ПОЛТАВА
Офіційний дилер Mitsubishi Motors в Полтавській області
Ресторанно-гостинний комплекс та Аквапарк "ГЛУХОМАНЬ"

САН-МОТОРС
Офіційний дилер Nissan в Полтавській області

 

 

© AIKIDO YOSHINKAN NAGANO RYU POLTAVA