Всеукраїнська Федерація Айкідо Нагано рю в Полтавській області

     

 

Стрктура федерації

Hiromishi Nagano

Айкідо Йосінкан майстра Хіромічі Нагано

 

З лютого 1999 р. ми знайомі з сенсеєм Хіромічі Нагано, і протягом цих років як мінімум двічі на рік він приїжджав в Україну, і ділиться з нами своїм унікальним досвідом і майстерністю. Для багатьох з нас сенсей Нагано є Учителем, і втіленням традиції особистої передачі майстерності: «Від майстра до учня». Адже дух Айкідо, його засновника Моріхея Уешіба живе в його учнях, які провели з Майстром частину свого життя, і вклали частинку своєї душі в розвиток Айкідо. Сенсей Хіромічі Нагано отримав таємні знання Айкідо від свого вчителя Годзо Шіода - особистого учня засновника Айкідо - Моріхея Уешіба. Який говорив, що недостатньо тільки побачити і копіювати техніки вчителя. Для глибокого і повного розуміння необхідна так звана усна передача знання - Куден, якій учитель ділиться тільки з особливо довіреними учнями. Куден охоплює найширший діапазон знань - від особливостей застосування тієї чи іншої техніки, до принципів і основ мистецтва Шляхи, які формують цілісну особистість послідовника.

 

Айкідо Нагано Рю

 

Наша Федерація - це некомерційна громадська організація, створена в Україні, учнями сенсея Хіромічі Нагано в 2010 році, з метою розвитку та передачі досвіду майстра Нагано - особисто, і через його учнів, що практикують Айкідо.
«Айкідо Йосінкан» - це стиль Айкідо, який створенив Годзо Шіода,
«Нагано Рю» - це школа майстра Нагано.
Школа Нагано сенсея - це система певних правил, способів, прийомів вивчення Айкідо, яка використовує форму підготовки, об'єднану навколо особистості вчителя, його життєвого досвіду, з використанням оригінальних методик навчання. Президентом Федерації з моменту її заснування, був майстер Хіромічі Нагано, після того як майстер Хіромічі Нагано покинув цей світ, керівництво Федерацією здійснює - Красовський Аркадій Миколайович (5 dan AYF).

Федерація співпрацює з іншими організаціями, її представники регулярно проходять навчання під керівництвом різних майстрів Айкідо: Цутому Чіда (8 дан), Джо Тамбо (8 дан), Масахіко Норікі (7 дан), Масаюки Амано (7 дан), Такашима Сабуро (7 дан ), та інших. Визнає різні школи Айкідо і використовує їх досвід в своєму розвитку. Назва Федерації, її логотип, і назви всім клубам (додзьо) - присвоїв майстер Хіромічі Нагано. Атестаційна програма Федерації, на учнівські ступені «КЮ» - унікальна, розроблена інструкторами Федерації, під керівництвом сенсея Аркадія Красовського, на підставі традиційної програми Айкідо Йосінкан, особистого досвіду інструкторів, і з урахуванням сучасних умов життя. Атестаційна програма на майстерні ступеня «ДАН» - розроблена особисто майстром Хіромічі Нагано, на основі стандартної програми Фонду Йосінкан Айкідо.

Сайт Всеукраїнської Федерації Айкідо Нагано рю - aikidojo.in.ua

 
 

Айкідо Нагано Рю у Полтавській області

 

Керівник "Всеукраїнської Федерації Айкідо Нагано рю в Полтавській області"(Aikido yoshinkan Nagano ryu Poltava); засновник та інструктор клубу бойових мистецтв "Kishokan"; інструктор міжнародної оргаганізації Aikido Yoshinkan Foundation з правом приймати атестації до 1 дана включно - Матюшенко Андрій Юрійович (3 dan AYF)

 
Інструктор айкідо з 2014 року, учень Красовського Аркадія (5 dan AYF).
 
З 2012 року регулярно проходить навчання та підвищення кваліфікації з айкідо:
на міжнародних семінарах під керівництвом майстрів найвищого рівня: Kyoichi Inoue (10 dan), Hiromichi Nagano (8 dan), Tsutomu Chida (8 dan), Joe Thambu (8 dan), Tsuneo Ando (8 dan), Masahiko Noriki (7 dan), Saburo Takashima (7 dan), Arkadiy Krasovskiy (5 dan) та інших;
курсах індивідуальної підготовки у Arkadiy Krasovskiy (5 dan);
курсах підготовки інструкторів Всеукраїнської Федерації Айкідо Нагано рю.

У всіх клубах федерації використовується загальна програма атестації та методики навчання і викладання.

Наша організація - перша і єдина в Полтаві і області офіційно зареєстрована в Японії в міжнародному Фонді Айкдо Йосінкан (Aikido Yoshinkai Foundation ). І є єдиним офіційним представником міжнародної організації Aikido Yoshinkai Foundation в Полтаві і області на даний період часу (2019) https://www.yoshinkan.net/shibuE/shibuE.html.

   

Сертифікат про реєстрацію в міжнародноій організації Aikido Yoshinkai Foundation

 

 

Учні нашої організації регулярно проходять атестацію і беруть участь в змаганнях, семінарах, літніх тренувальних зборах і таборах для підвищення своїх технічних навичок, фізичних і психологічних здібностей.

Програма навчання в нашій організації розроблена з урахуванням багатьох факторів і реалій повсякденного життя, а також з урахуванням фізичних і психологічних здібностей дітей різного віку і дорослих.

Методика навчання у Федерації Айкідо Нагано рю

Методика навчання будується за схемою «Від простого до складного» і проводиться в кілька етапів по атестаційним програмами Федерації:

1 - й Етап: Вік 4 - 6 років, навчання проводиться за «Підготовчою Атестаційною Програмою». Мета - Дисципліна, етикет, Загальнофізична та спеціальна підготовки.

2 - й Етап: Навчання проводиться за «Початковою Атестаційною Програмою» «Госшін дзюцу». Мета - Формування стійких навичок самозахисту, розвиток навичок координації та фізичної підготовки, набуття досвіду і навичок боротьби і ударної техніки.

3 - й Етап: Навчання проводиться за «Основній Атестаційній Програмі» «Айкідо». Мета - вивчення основ Айкідо, формування фундаменту технічної майстерності.

4 - й Етап: Навчання проводиться за «Дорослою Атестаційною Програмою». Мета - Продовження технічного і фізичного досконалості, формування стійких навичок Айкідо.

5 - й Етап: Формування персонального Айкідо, творчий розвиток і вільне сприйняття.

На всіх етапах тренувального процесу з учнями проводиться виховна, психологічна і теоретична робота, з метою формування Культурної і Моральної Особистості.

 

   

 Наші партнери

Ресторанно-готельний комплекс та Аквапарк "ГЛУХОМАНЬ"
 
 ІНТЕРАВТО-ПОЛТАВА 
Офіційний дилер Mitsubishi Motors у Полтавській області

САН-МОТОРС 
Офіційний дилер Nissan у Полтавській області

 

 

© AIKIDO YOSHINKAN NAGANO RYU POLTAVA