Навчально-оздоровчі збори в Полтавській області

21 неперевершений день енергетичного заряду тіла та розуму!

Дата: 2022

Насичена программа, тренування, навчання розмовної англійської + регулярний Speaking club з носіями мови, різноманітні гуртки, активний відпочинок, сбалансоване здорове харчування, чисте повітря хвойного лісу в поєднанні з режимом та цілодобовою підтримкою і контролем тренерів - це кращі умови для розвитку, самовдосконалення та оздоровлення.

Насичена та цікава програма:

- Тренування з айкідо

- Вивчення розмовної англійської мови + практика  спілкування (Speaking club) з носіями мови

- Різноманітні гуртки у вільний час

- Слеклайн, тир

- Басейн

- Кінотеатр

- Подорожі та походи

- Великий теніс на обладнаних професійних кортах, настільний теніс, футбол (обладнане футбольне поле з покриттям), валейбол

Навчально-оздоровчі збори айкідо будуть проходити на базі Полтавського обласного оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» (с. Олефірівка, Миргородський р-н, Полтавської обл.). Чудовий сосновий ліс, прекрасна природа, поряд річка Псел, відмінна інфраструктура!

Мета проведення таких зборів ( "Гасшуку" - на японському означає тренуватися і жити разом) - оздоровлення наших учнів, нормалізація здорового харчування; загартування духу і тіла за допомогою тренувань і режиму; розвиток самостійності, відповідальності і дисципліни, вміння спілкування в колективі і подолання труднощів!
Діти тренуються, вільний від тренувань час активно і різноманітно проводять своє дозвілля: туристичні походи, купання в басейні, тренера влаштовують турніри з футболу, волейболу, великого і настільного тенісу, діти грають в різні інтелектуальні ігри, також організовуються гуртки за інтересами: рукоділля, малювання, співи, акторська майстерність і ін., ввечері щодня - кінотеатр або дискотеки.
Діти під контролем тренерів вчаться вирішувати побутові питання самостійно: прати свої речі, прибирати за собою і т.д., вирішувати свої проблеми без допомоги батьків, вчаться жити в колективі, мирно врегулювати конфлікти, ділитися, спілкуватися, дружити, бути самостійними і відповідальними.

Наш "Гасшуку" - це тренування, навчання і активний відпочинок разом з вихованням та дисципліною під керівництвом досвідчених тренерів!

Харчування, умови та інфраструктура:
- збалансоване 5-ти разове харчування
- проживання нашої команди в окремому корпусі
- комфортні умови проживання: окремі номери по 5-6 чоловік з санвузлом і кондіціонером
- на території є басейн
- великий спортивний зал
- 2 футбольних поля зі штучним покритттям
- тенісний корт
- кінозал
- настільний теніс
- діти під цілодобовим контролем тренерів
- психологічна підтримка дітей - в команді є професійний психолог
- охорона і відеоспостереження на території
- медичний контроль: цілодобово на території працює мед. пункт
- організований заїзд і виїзд нашої команди на автобусі в/із Полтави

Організація і проведення навчально-оздоровчих зборів:

Матюшенко Андрій Юрійович - керівник;
Матюшенко Людмила Миколаївна - тренер, психолог;

Реєстрація учасників за цим посиланням: 
Кількість місць обмежена!

 

Обов'язкові умови для участі в зборах:

1. Участь тільки членам федерації;
2. Мінімальний вік - 7 років;
3. Участь можливо тільки учнів з фактичної пропискою в Полтаві або Полтавському районі (якщо прописка в іншому місці - можливо, але потрібно розглядати кожну ситуацію).

Важливо! Додатково потрібно буде за місяць до початку зборів оформити часткову компенсацію на оздоровлення дитини. Оформлення скоріше за все буде здійснюватися за всю команду разом. Щоб отримати всі деталі щодо оформлення часткової компенсації на оздоровлення - звертайтесь до вашого тренера.  Без оформлення часткової компенсації на оздоровлення дитини вартість участі в навчально-оздоровчих зборах буде значно більша ніж зазначено вище.

Важливо! Цей захід організовується Федерацією за окремою програмою і є спеціалізованими дитячими навчально-оздоровчими зборами з айкідо. Проживання та харчування проходить на базі ДОЦТ "Миргородський". Всі мероприємства за планом, дозвілля, тренування, навчання, спортивні та інші заходи, цілодобовий контроль, заходи з виховання учнів та все інше, що включене до програми, впродовж преребування на зборах айкідо організовує та проводить - Федерація.

Приблизний розпорядок дня (понеділок-пятниця):
7:30 підйом, 7:40 ранкове тренування, 9:00 сніданок, 10:00 англійська мова, 11:00 тренування; 13:00 обід, 14:00 відпочинок, 15:00 вільний час, 16:15 підвечірок, 16:30 спортивні ігри, басейн, походи, гуртки та інше за програмою, 19:00 вечеря, 19:30 кінозал або інші мироприємства, 20:40 друга вечеря, 22:00 відбій.
У суботу та неділю розпорядок інший. Також у дні коли організовуємо походи та інші мироприємства - розпорядок інший.